Hiina võitluskunstid ja KungFu stiilid

Mõnevõrra tinglik pealkiri, kuid peetakse silmas Hiina võitluskunstidel baseeruvaid stiile: wushu, taiji quan, Liangyi quan, qigong, baguazhan ja paljusid teisi. Samas on oluline mõista, et järgnevate stiilide praktiseerimisel ei pea lähtuma võitluslikust aspektist.

Peamine on tervise edendamine ehk nagu Hiinas öeldakse “püütakse tagada pikaealisus terves füüsilises-, vitaalses-, mentaalses -ja vaimses kehas”.

Kungfu-d võib harrastada tuhandel eri moel…kõik need on valed!? Kungfu ei saa olla harrastus, see on elustiil. Elamist ei saa ju harrastada.

Tutvu siin spordiklubis õpetavate stiilidega lähemalt siin allpool.

KUUTASU JA HINNAD

Treeningute kuutasu klubis: 50 €
Ühe korra treeningu tasu: 7 €

Kuutasu eest õpetatakse vastavalt programmile jooksvalt kõiki stiile. Lastele, vanuses alla 15 a. on kuutasu 35 eurot. Trenniväliste lisatundide, laagrite, seminaride või muude ürituste eest võetakse vastavat tasu, mis sõltub spetsiifikast.

Seminarid ja demod: 15-20 € / osaleja

1,5-3 tunnise seminari hind on 15-20 eurot osavõtjalt, kui üritus toimub Klubi saalis. Seminari taotleja saalis on hind vastavalt 6-10 eurot igalt osavõtjalt; väljaspool Tallinna linna lisandub transpordikulu. Demoesinemiste hinnad sõltuvad ürituse spetsiifikast.