Kontaktid

Wudang Taoistlik-traditsioonilise Kungfu Spordiklubi

Treeningud toimuvad Rotermanni kvartalis TAO KESKUSES
(Rotermanni 2, Tallinna südalinn)

Juriidiline aadress: Kaheküla tee 35, Tallinn 13516

E-post: info@wudangkungfu.ee

Telefon: +372 5128188

Spordiklubi lehekülg: www.wudangkungfu.ee

Wudang Taoistlik-traditsioonilise Kungfu Spordiklubi OÜ

Registrikood: 12563004

Spordiklubi on 2014. aastal registreeritud Eesti Spordiregistris.

Swedbank konto: 221058934017

IBAN: EE18 2200 2210 5893 4017

Saada õpetajale kiri

Kui Sul on tekkinud küsimusi treeningute osas või soovid lihtsalt taagisidet anda, siis võta julgelt ühendust. Täida see lühike kontaktivorm või saada e-mail aadressile info@wudangkungfu.ee ja ma vastan esimesel võimalusel. Wudang Taoistlik-traditsioonilise Kungfu Spordiklubi juhataja ja õpetaja Viktor Palmet.

Viljeletakse peamiselt Hiina Wudangi (lõuna)koolkonna traditsioonilisi stiile, mida Wudangis hoitakse kiivalt aastasadu, muutmata kujul. Samas õpitakse ka rahvusvaheliselt laiemalt tuntud Yang stiili vorme, mis loodi Hiinas möödunud sajandi teisel poolel ning on omandanud suure populaarsuse üle maailma. Õppeprotsessi käigus viljeletakse pea kõiki stiile paraleelselt, tihti ka läbivalt. Näiteks taiji vormide õppega ühildatakse ka qigong ja wuji praktikaid.

Jälgitakse liigeste liikumist, et stimuleerida põlveliigeste ja vaagnapiirkonna tööd. Parandav mõju on ka lülisambale, sealhulgas alaselja piirkonnas. Treeningute käigus väldime rutiinsust. Teeme koostööd Sobukai aikido klubiga ja Krija Hatha Yoga õpetajaga. Kuigi algajatele on fookuses tai chi treeningud, siis kindlasti pakutakse muudki huvitavat, millest on tulvil Aasia kultuuripärand.