Wudang Taoistlik-traditsioonilise Kungfu Spordiklubi

Taiji treeningud toimuvad Tallinnas ja Põlvas:

  • Tallinn: TAO KESKUS (Rotermanni 2, Tallinna südalinn)
  • Põlva: Põlva Kultuurikeskus (Kesk 15, Põlva)

E-post: info@wudangkungfu.ee
Telefon: +372 5128188
Spordiklubi lehekülg: www.wudangkungfu.ee

Rekvisiidid:

Wudang Taoistlik-traditsioonilise Kungfu Spordiklubi OÜ
Registrikood: 12563004
Spordiklubi on 2014. aastal registreeritud Eesti Spordiregistris.
Swedbank IBAN: EE18220022105893017

Saada õpetajale kiri

Kui Sul on tekkinud küsimusi treeningute osas või soovid lihtsalt taagisidet anda, siis võta julgelt ühendust. Täida see lühike kontaktivorm või saada e-mail aadressile info@wudangkungfu.ee ja ma vastan esimesel võimalusel. Wudang Taoistlik-traditsioonilise Kungfu Spordiklubi juhataja ja õpetaja Viktor Palmet.

Viljeletakse peamiselt Hiina Wudangi (lõuna)koolkonna traditsioonilisi stiile, mida Wudangis hoitakse kiivalt aastasadu, muutmata kujul. Samas õpitakse ka rahvusvaheliselt laiemalt tuntud Yang stiili vorme, mis loodi Hiinas möödunud sajandi teisel poolel ning on omandanud suure populaarsuse üle maailma. Õppeprotsessi käigus viljeletakse pea kõiki stiile paraleelselt, tihti ka läbivalt. Näiteks taiji vormide õppega ühildatakse ka qigong ja wuji praktikaid.

Jälgitakse liigeste liikumist, et stimuleerida põlveliigeste ja vaagnapiirkonna tööd. Parandav mõju on ka lülisambale, sealhulgas alaselja piirkonnas. Treeningute käigus väldime rutiinsust. Teeme koostööd Sobukai aikido klubiga ja Krija Hatha Yoga õpetajaga. Kuigi algajatele on fookuses tai chi treeningud, siis kindlasti pakutakse muudki huvitavat, millest on tulvil Aasia kultuuripärand.