TaiJi (Tai Chi), QiGong ja 5 tiibetlast treeningud suvel

Suvel jätkame TaiJi (Tai Chi), QiGong ja 5 tiibetlase treeningutega samadel aegadel, nagu siiani on toimunud. Teisipäeval ja neljapäeval on treeningud pigem algajatele, algusega kell 7:30. Kolmapäeval ja reedel ootan pigem edasijõudnuid trenni, algusega kell 7:30.

Ootan nii olemasolevaid kui ka uusi huvilisi trenni. Asukoht ikka TAO KESKUS, Rotermanni 2.

TaiChi treeningud EDASIJÕUDNUTELE

TaiJi, QiGong treeningud ja 5 tiibetlast kolmapäeva hommikul algusega kell 7:30 ja kestab 1 tund. Proovi kindlasti õigeks ajaks kohale tulla või mõned minutit varem.

Õppegrupp alustab rõhuasetusega TaiJi ja QiGong õppel. Õpime ka 5 tiibetlase liikumised selgeks.

Taiji, Qigong treeningud ja 5 tiibetlast reede hommikul algusega kell 7:30 ja kestab 1 tund. Proovi kindlasti õigeks ajaks kohale tulla või mõned minutit varem.

Õppegrupp alustab rõhuasetusega Taiji ja Qigong õppel. Õpime ka 5 tiibetlase liikumised selgeks.

TaiJi Trennid ALGAJATELE

TaiJi, QiGong treeningud ja 5 tiibetlast teisipäeva hommikul algusega kell 7:30 ja kestab 1 tund. Proovi kindlasti õigeks ajaks kohale tulla või mõned minutit varem.

Õppegrupp alustab rõhuasetusega TaiJi ja QiGong õppel. Õpime ka 5 tiibetlase liikumised selgeks.

TaiJi, QiGong treeningud ja 5 tiibetlast neljapäeva hommikul algusega kell 7:30 ja kestab kuni 1,5 tundi.

Neljapäevane treening on mõeldud ALGAJATELE. Niisamuti on algajatele treeningud ka teisipäeva hommikuti samal ajal.

Proovi kindlasti õigeks ajaks kohale tulla või mõned minutit varem.

Õppegrupp alustab rõhuasetusega TaiJi ja QiGong õppel. Õpime ka 5 tiibetlase liikumised selgeks.

Neljapäevased TAI CHI trennid toimuvad grupi soovil

Neljapäevased lõunaajased TAI CHI treeningud avatakse juhul, kui on piisavalt huvilisi. TAI CHI grupi suuruseks võiks olla 10 inimest.

Rotermanni TAO KESKUSES on neljapäevane aeg 11:45 – 12:45 täiesti olemas ning seda aega on võimalik ka soovi korral nihutada. Hetkel on nii algajatele kui ka edasijõudnutele sobinud rohkem hommikused ajad algusega 7:30. Kui grupil tekib aga huvi TAI CHI õppe vastu lõunasel ajal, siis palun sellest teada anda.

Kirjuta aadressil viktor@wudangkungfu.ee või avalda oma soov registreerimise lehel.

Aprillikuust muutusid hommikused trenniajad

Tähelepanu kõik TAI CHI huvilised, kes hommikuti enne tööleminekut trennis käivad või kes soovivad nüüd edaspidi trenni tulla. Hommikune trenniaeg on nüüd algusega 7:30 ning kestab kuni kella 9:00-ni. See aeg on sobinud enamusele ning seetõttu kahe hommikuse trenni asemel on nüüd üks.

LISAINFO

Neljapäevased lõunaajased TAI CHI treeningud avatakse juhul, kui on piisavalt huvilisi. TAI CHI grupi suuruseks võiks olla vähemalt 10 inimest.

Rotermanni TAO KESKUSES on neljapäevane aeg 11:45 – 12:45 täiesti olemas. Hetkel on nii algajatele kui ka edasijõudnutele sobinud rohkem hommikused ajad algusega 7:30. Kui grupil tekib aga huvi TAI CHI õppe vastu lõunasel ajal, siis palun sellest teada anda.

Kirjuta aadressil viktor@wudangkungfu.ee või avalda oma soov registreerimise lehel.

Tai Chi, QiGong ja 5 tiibetlast nüüd Rotermanni kvartalis Tao Keskuses

Tallinnas, kesklinnas töötajad, saavad Tai Chi ja Chi Kung trenni Rotermanni kvartalis hommikul ja keskpäeval. Treeningud toimuvad Tao Keskuses, Tallinna südalinnas (Rotermanni 2).

Wudang Kungfu Estonia (www.wudangkungfu.ee) koostöös Eesti Meditatsiooni Kooli -ja Tao Keskusega on alustanud Hiina terviseliikumiste Tai Chi ja Chi Kung tundidega hommikul ja keskpäeval. Täpsemad treeningajad on kirjas KALENDRIS.

Registreeri end trenni kirja või tule lihtsalt kohale. Ühe korra tasu on 7 € ning tõsisematele huvilistele 50€ kuus, mis sisaldab endas 8 trenni.

Märtsikuus oleme Hiinas, Wudangi mägedes

Märtsikuus toimuvad treeningud vaid esimesel nädalal. Ülejäänud aja oleme oma teadmisi Wudangis, Hiinas, täiendamas. Seetõttu märtsikuus tavapäraseid treeninguid ei toimu.

Kohe 1. aprillist jätkame hoogsalt treeningutega. Seega, palun kohale tulla ning vahepeal oma teadmisi mitte käest lasta, vaid ikka igal vabal hetkel harjutada.

Aprillis on treeningud samadel aegadel: kolmapäeva ja reede õhtul algusega kell 19:00

Viktor

23. detsembril trenni ei toimu

Jõulukuul toimuvad treeningud  muidu tavapärastel päevadel ja kellaaegadel, ehk siis kolmapäeval algusega 18:30 ja reedel algusega 19:00. Küll aga 23. detsembril treeningut ei toimu. Palun siis sellel päeval korralikult pühasid tähistada, samas piire pidades, et reedel treeningu ajal kõht liiga täis ei oleks : )

Rahulikku meeleolu soovides,

Viktor

Tule hommikul kell 8 trenni

Hea uudis kõikidele varaja ärkajatele. Septembrist on kõikidele huvilistele trennid nüüd ka hommikustel aegadel. Igal nädalal saab trenni tulla esmaspäeval kell 8:00, samal ajal kolmapäeval ning reedel kell 8:00. Keskendume peamiselt Taiji vormidele, QiGong harjutustele ning Taiji mõõgavormi õppele.

ESMASPÄEV: 8:00 – 9:00
KOLMAPÄEV: 8:00 – 9:00

REEDE: 8:00 – 9:00

Kui päris nii hilja ei sobi, siis tule pool tundi hiljem, saame treeningu aega selle võrra nihutada. Vaata treeningute aegu KALENDRIST. Kui on piisavalt huvilisi hommikustele trennidele, siis saame kohapeal hommikused treeningupäevad ja ka kellaajad omavahel täpsemalt kokku leppida. Ehk siis hommikul võime treeninguid teha ka teistel päevadel ja poole tunni võrra aega nihutada.

Trennis näeme!

Viktor Palmet

Septembris ja oktoobris uued treeningu ajad

Septembris ja oktoobris jätkame treeninguid uute aegadega. Kolmapäeviti algavad treeningud kell 18:30 ning reedeti 19:00. Nagu tavaks saanud, siis proovi pisut varem kohale tulla (näiteks pool tundi), et saaksime enne treeningut soojendusharjutused ära teha.

Kõikidele, kes suvel leidsid aega trennis käia, suured tänud. Augustikuu oli treeninguteks eriti ilus kuu. Sügisel ootan kõiki edasijõudnuid ja uusi algajaid trenni.

Treeningud siis täpsemalt sellistel aegadel:

KOLMAPÄEV: 18:30 – 19:30
REEDE: 19:00 – 20:00

Vaata lähemalt treeningute aegu KALENDRIST.

Mõnusa kohtumiseni!

Viktor Palmet