Taiji trennid Põlvas, PÕLVA Kultuurikeskuses

Tai Chi trennid toimuvad nüüd ka Põlva linnas

Kõikidel nendel, kelle jaoks Tallinn jääb kaugeks, aga Taiji treeningud pakuvad ikkagi huvi, siis nüüd on võimalik treeningutel osaleda ka Lõuna-Eestis, täpsemini Põlva Kultuurikeskuses. Täpsemad toimumisajad leiad kalendrist.

Algajate puhul on oluline kindlasti kannatlikkus, sest TaiChi nõuab tohutut detailitäpsust. Aga see kõik on pikas perspektiivis igale harrastajale igati kasulik, nii füüsilises kui ka vaimses ettevalmistuses.

Taiji algajatele ning edasijõudnutele

Edasijõudnutega õpime keerukamaid Taiji vorme, kus lisaks saame kaasata ka mõnda relva, nagu näiteks Tai Ji mõõk, hobusepiits, jms. Justnimelt mõõgavorm on Taiji harrastajatel üks lemmikuid, sest lisaks kehale saab keskenduda ka täpselt ja voolavalt liikuvale mõõgale, mis saab üheks sinu keha ja vaimuga.

TaiChi juurde sobivad väga hästi sarnased stiilid, mis täiendavad Taiji stiilist arusaamist ning teadlikkust erinevatest ühendavatest stiilidest. Õpime ChiKung vorme, et treeninguid mitmekesisemaks muuta. Samuti õpime WuShu liikumisi, mis on kiiremad ja äkilisemad, et lisada aeglaselt kulgevale Taijile ka kiiremat vormi.

Ootan teid kõiki trenni!

Viktor Palmet / Pan Mao Zi Ku