Taiji trennid Tallinnas, TAO KESKUSES

Jätkame TaiChi (Taiji) treeningutega Tallinnas, Tao Keskuses

Pikemat aega on Wudang Kungfu spordiklubi taiji treeningud toimunud Tallinna südames, Rotermanni kvartalis, täpsemalt TAO KESKUSES. Treeningud toimuvad igal nädalal, vähemalt kaks korda nädalas. Sobiva aja leiad endale kalendrist.

Taiji trennid edasijõudnutele ja algajatele

Taiji trennid sobivad algajatele, kes soovivad Tai Chi treeningutega algust teha ning sellega lähemalt tutvuda. Siin räägime stiilist üleüldiselt, alustame täiesti algusest, baasliikumistest. Selleks, et jõuda konkreetsete vormide õppimiseni, siis on hea keha liikuma panna nii, nagu Taiji vorm seda soosib. Kui baasliikumised ja põhitõed enamvähem selged, siis asume baasvormi õppimise juurde.

Algajate puhul on oluline kindlasti kannatlikkus, sest TaiChi nõuab tohutut detailitäpsust. Aga see kõik on pikas perspektiivis igale harrastajale igati kasulik, nii füüsilises kui ka vaimses ettevalmistuses.

Meil on täna trennis juba palju edasijõudnuid, seega kui oled Tai Chi’ga alles tutvumisfaasis, siis tule ikka trenni ning saad teistele ilusti järele. Nagu ikka, treeningu eesmärk on teekond ise.

Ootan teid kõiki trenni!

Viktor Palmet / Pan Mao Zi Ku

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga