1. juunist on trennid Rocca Al Maare kooli spordiplatsil

Head klubi liikmed. Ilmad lähevad iga päevaga ilusamaks ja soojemaks ning sellepärast hakkavad trennid toimuma alates 1. juunist õues, värskes õhus, Rocca Al Mare kooli spordiplatsil (Vabaõhumuuseumi tee 8, Tallinn). Loomulikult on avatud ka ettepanekud muudeks kohtadeks (näiteks pargid, mereäärsed kohad, spordiplatsid kesklinnas), et trennile ja meeleolule vaheldust pakkuda. Aga alustame esialgu Rocca Al Mare kooli spordiplatsil.

Asukoha leiad alt kaardilt. Kes tulevad autodega, saavad parkida kooli tasuta parklasse. Kes tulevad ühistranspordiga, siis Loomaaia peatuses on kõige mõistlikum maha tulla ning sealt mõnisada meetrit kooli juurde jalutada.

HIND: suvehooajal on treeningute hind 30 € / kuu

SOOVITUSED:

Soovitan kohale tulla juba kell 18:00, et saaks enne trenni üheskoos soojendust teha ning trenniks valmistuda. Ametlik treeningu algusaeg on 18:30. Lükkasime trenniaja pisut edasi, et saaks jubedamaid ummikuid linnas vältida.

Võtke soovi korral vahetusriided kaasa. Pesemisvõimalusi ilmselgelt ei ole, aga riideid saab vahetada spordiplatsil. Peaasi, et end mugavalt tunneksid.

Kuna ilmad võivad olla plavamad, siis on hea ka joogipudel kaasa võtta (soovitavalt puhas vesi). Kui tunned, et trenn läheb pikemaks ja palavaga kulub kaloreid rohkem, siis võta kaasa ka näiteks banaan või kaks.

Mõnusaid treeninguid soovides,

Viktor
õpetaja
info@wudangkungfu.ee

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga